Nový vernostný program Sence 911
/
About Sence 911

About Sence 911

Samotný názov Sence911 vzišiel zo životnej etapy a preto je tam aj prepojenie na prírodne vzácne kamene ako kryštál, ruženín alebo perly, ktoré súvisia aj so vznikom značky.

Veľmi nám záleží na spokojnosti a kvalite. Snažíme sa pokryť šatník pre ženy v rámci spoločenského života , ako aj pohodlného a nadčasového oblečenia, ktoré je zložené zo setov a sú kombinovateľné, čo je ideálne pre využiteľnosť na rôzne príležitosti.

Výroba je na Slovensku, kde dávame priestor slovenským dodávateľom, a to čo nevieme zabezpečiť v rámci Slovenska objednávame v zahraničí v rámci EU.

Samozrejme aj my mame predstavy a sny ako budovať značku Sence911 a preto pracujeme usilovne a s láskou.

Zdôrazňujeme prepojenie s prírodou a preto si viete u nás zakúpiť aj naše kúsky z hodvábu. Kontaktujete nás priamo na info@sence911.com.

Slow fashion

je investícia do kúskov, ktoré sú kvalitné a nadčasové, a tým sa snažíme aj chrániť našu planétu zodpovedným prístupom. A preto sa naše kúsky zadávajú do výroby z väčšej časti až po úhrade.

Satén bol náš výber už pri vzniku Sence911, nakoľko je elegantný, hebký, príjemne padavý, splývaví a modely zo saténu sú vždy nadčasové a noblesne.

Ďalší materiál, ktorý nás oslovil je ľan, je pre nás rovnako výnimočný a kúsky z neho sú nadčasové a ľahko nositeľné a kombinovateľné.